Massachusetts

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Massachusetts

Nemovitosti na prodej v Massachusetts

Na východě hraničí s Atlantickým oceánem, státy Connecticutu a Rhode Island na jihu, New Hampshire a Vermont na severu a New York na západě.

Před investováním do nemovitostí k prodeji v Massachusetts je dobré pečlivě posoudit mnoho hodnot, které ovlivňují trh s nemovitostmi.

Massachusetts je americký stát v oblasti Nové Anglie, známý svou významnou koloniální historií. Boston je hlavním městem, ale městská centra velkého zájmu zejména pro nemovitosti k prodeji v Massachusetts jsou Springfield a Worcester.

Bostonský trh s nemovitostmi zaznamenal v roce 2018 záznamy i přes nízké úrovně zásob.

Rodinné domy a vily na prodej v městech Cohasset, Medford a Boston dělají velmi dobře.

Toto číslo je rekord pro tento typ domu v oblasti. Condos a Brownstone zaznamenaly také nárůst mediánu prodeje, ale tato čísla jsou pravděpodobně přímým důsledkem toho, že se méně nemovitostí nachází

prodáno. Tento trh je nyní rájem pro prodejce s více nabídkami a vyššími cenami, které se stávají trendem.

V prvním čtvrtletí roku 2018 jsme zaznamenali pokles o 25,13% v domácnostech, které jsou v současné době na trhu a jsou k dispozici kupujícím.

Boston Globe uvádí, že Asociace realitních kanceláří v Massachusetts uvádí, že průměrné ceny nemovitostí pro jednu bytovou jednotku vzrostly o 4%. Takže i když dostupnost domů klesla, průměrná cena prodeje domů opět vzrostla, čímž se prodávajícím podařilo dosáhnout nejlepších výhod na trhu v Bostonu po další rok.

Springfield je nejlepším městem v zemi, kde si mohou jednotliví koupit nemovitost k prodeji v Massachusetts.

Před deseti lety jsme byli na vrcholu recese a prodej nemovitosti k prodeji v Massachusetts mohl vypadat nemožný.

V tomto městě růst městské práce zásobuje prodej domů.

Kromě toho, že jsou více domů k prodeji, tráví také méně času na trhu.

V Springfieldu existuje jiná psychologie, která se za posledních dva nebo tři roky ujala, protože jsme viděli různé ekonomické příležitosti.

Město Worcester je bezpochyby jedním z 5 nejlepších míst k životu a koupi nemovitosti k prodeji v Massachusetts do roku 2025.

Worcester je jedním z nejžhavějších a nejkonkurenceschopnějších trhů na celém světě.

Abychom podpořili tuto hypotézu, musíme zvážit přestavbu bývalých prostor "Brownfield" v charakteristických obchodech a restauracích, vzrušující vývoj toho, co bylo kdysi Kelley Square v Canal District, další inteligentní infrastruktury, ekologické městské autobusy, železniční služba Union Station a letiště.

Určitě neustálý rozvoj škol, infrastruktur, městské obnovy a měst bude tlačit naše město víc, než bychom si mohli představit

Trh s nemovitostmi se ve skutečnosti stává neuvěřitelně konkurenceschopným kvůli menším stávajícím bytovým skladům, které se prodávají, a Worcesterově pokračující žádostivost.

  •  
    Přesun do Bostonu: kompletní průvodce a rady, které potřebujete

    Přesun do Bostonu: kompletní průvodce a rady, které potřebujete Massachusetts je jeden z nejstarších států v USA. Najděte si domov v Massachusetts je sen mnoha lidí. S jeho hlavním městem, Boston, vyčnívá pro své vysoké školy, vysoké školy a pro nejvyšší úroveň wellness mezi nejvyšší na svě ...

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 5663

Prodat Vila, Massachusetts, Boston, Boston, Boston

27,923,966.94CZK
Prodat
Vila

198 m²
Vily na prodej.
UNAVAILABLE
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB